Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı için 7’den 70’e her evin vazgeçilmezi haline gelen doğal gazın tesisat olarak doğru kişiler tarafından döşenmesi çok önemlidir.

Bir telefonla adresinizi bildirdikten sonra hızlı bir şekilde uzman ekibimiz evinize ya da iş yerinize ulaşarak tesisat ile ilgili nereden ve nasıl döşenmesi gerektiği ne kadar süreceği konusunda hızlı bir plan çıkarır.

Size konu ile ilgili bilgilendirme yaptıktan sonra hızlı bir şekilde mühendislerimiz tarafından projeniz çizilir.

Gerekli doğalgaz tesisatının kurulacağı binanız müsaitlik durumuna göre hazırlanan randevu göz önünde bulundurularak zamanında ve en hızlı şekilde Montaj için gelinerek işleminiz tamamlanır.

Verdiğimiz hizmet her türlü testten geçme garantilidir. Herhangi bir eksiklik çıkması durumunda ivedilikle problem giderilir ve oluşabilecek mağduriyet önlenmiş olur.

Aldığınız ya da almak istediğiniz bu hizmet için hangi tür malzeme kullanılması isteniyorsa sizinle tercihiniz gözönünde bulundurularak malzeme tercih yapılır ve bu malzemeler kullanılır.

Ister malzeme listesini firmamızdan isteyerek malzeme teminini Siz sağlayabilir ya da isterseniz komple malzemeler dahil hizmet isteyebilirsiniz.

Büyük işler gözlerinizde büyümesin.

Bir telefonla 24 saat hizmet alabileceğinizi unutmayın.

Akbal Tesisat Ankara abone GKv9 cover
Call Now ButtonHemen ARA!