Karot İle Beton Delme

Kanalizasyon su ve Doğalgaz tesisatı üzerine yapılabilecek bütün iş ve işlemleri yerine getirebilen firmamız aynı zamanda delinmesi güç betonlarda da işlem yapma kabiliyetine sahiptir.

Hangi ölçü ve çapta hangi kalınlıkta olursa olsun istenilen her tür beton ve duvarlarda karot ile delik açılabilmektedir.

İnşaat ile ilgilenen birçok insan iyi bilir ki karot makinesi elinde olsa dahi gerekli delikleri açmak için ciddi bir tecrübe gerekmektedir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübeler ışığında açamayacağımız boyutta ya da ebatta bir delik yoktur.

Belki ağır üretimler için kurduğunuz fabrikanızda son derece kuvvetli ve sert olan C4 Beton kullandınız. Ve daha sonra Doğalgaz tesisatı çektirmek istediğinizde önünüze ciddi kolonlar çıktı. Burada sizin imdadınıza yetişecek olan hizmet türü karot makinesi ile gerekli ölçüdeki deliklerin açılması olacaktır.

Oturduğunuz apartmanın çok eski olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat büyüyen dünyada yaşları ilerleyen aile mensuplarımız da vardır. Bir gün onlar için apartmana sonradan asansör yaptırmak istediğinizde bu asansör için oluşturabileceğiniz boşluklar gene karot makinesi sayesinde açılabilmektedir.

Kısacası matkabın ya da hiltinin mümkün olmadığı işlevlerde ve boyutlarda gerekli hizmeti biz verebilmekteyiz.

Siz yeter ki ne yaptırmak istediğinizi belirleyin.

Geriye sadece biz aramak kalacaktır.

Call Now ButtonHemen ARA!