Kırmadan Seramik Sökümü

Kırmadan Seramik Sökümü için Hepimizin en çok korktuğu ev tadilatlarından bir tanesi de tadilat esnasında kırılacak olan fayans ya da seramik tarzı ev demirbaşlarıdır. Çünkü zamanında artık Kaç sene önce ya da kaç zaman önce yaptırıldı ise o döneme ait fayans serisi bulunması imkansız bir husustur.

Az çok ev dekorasyon Ya da tadilatı ile ilgilenen kişiler iyi bilir ki fayans serileri yılda sadece bir dönem üretilir ve aynı seri bir daha üretilmez. En fazla benzeri bir fayans rengi ya da deseni bulunabilirse de kesinlikle yamalı elbise gibi bir görüntüden kurtulması mümkün değildir.

İşte tam bu noktada birçok kurum ya da firmanın veya yıllardır bu işle uğraşan ustaların size sunamadığı bir hizmetle karşınızdayız.

Şaşırmayın çünkü kırılmadan seramiklerin sökülmesi mümkün. Evinize ya da eşyalarınıza zarar vermeden birçok tadilat sıkıntınızı tespit edebildiğimiz gibi tamirat konusunda da en az zararla size evinize geri teslim etmemiz mümkündür.

Örneğin salonumuzun bir duvarının arkası mutfak olsun. Bahsettiğimiz bu duvarda fayans olan kısmında su borusunda bir su kaçağı olsun. Hiçbir yeri kırmadan su kaçağının orada olduğunu tespit ettikten sonra mutfak görüntüsünü bozmayacak şekilde mutfağınızdaki seramik cinsi olan fayanslarınız kırılmadan sökülerek hiçbir tadilat yapılmış görüntüsü kalmayacak şekilde tekrar eski halinde size teslim edilebilecektir.

Kimse evinin yarım bir  görüntüye sahip olmasını istemez.

Doğru tercihin adresine hoş geldiniz.

Call Now ButtonHemen ARA!