Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Artık Evinizdeki su kaçakları korkulu rüyanız olmasın. Uzman personellerimiz ile nereden su kaçağının olduğu herhangi bir ev duvarı ya da demirbaşı kırılmadan herhangi bir zarar verilmeden nokta olarak tespit edilebilmektedir.

Evet yanlış duymadınız evinize ya da eşyalarınıza herhangi bir zarar verilmeden su kaçağı olup olmadığı ya da mevcutsa temiz su tesisatında mı yoksa pis su giderlerinde mi veya kombi tesisatında mı net bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Konuyu daha da iddialı bir hale getirelim ve size nokta olarak “şu duvarınızın bu köşesinde tam şu noktada hafif bir su kaçağınız bulunmaktadır” diyebilecek kadar iyiyiz.

Yıllardır yaşadığımız evlere gelip giden tesisatçılar duvardaki hafif nemlenmeler ya da alt daireye su sızıntıları sebebiyle eve neredeyse inşaat haline getirip tekrar yapmaya kalktıkları hepimiz tarafından bilinmektedir. Artık bu korkularını son bulsun çünkü gerek termal kamera gerekse su kaçağı tespiti için üretilmiş olan özel akustik dinleme cihazı ile Tabii ki basınç test pompası gibi birçok destekleyici cihaz sayesinde ve en önemlisi yılların tecrübesine sahip personelimiz ile eviniz hiçbir zarar görmeden nokta olarak mevcut kaçak tespiti yapılabilmektedir.

Gözünüzün bebeği eviniz yıllarca uğraşarak elde ettiğiniz eşyalarınız zarar görmesin.

Benzer sıkıntılarınız da işi profesyonellere bırakın ve keyfini sürün.

Sadece bir örnek vermek isterim ki birinci kata sızan su tespiti on beşinci kattaki daireden kaynaklı olduğu tarafımızdan tespit edilip yönetime sunulmuştur.

Bu sadece canlı tek bir örnektir bu durumun yüzlerce farklı kombinasyonu mevcuttur firmamız adına tekrar söylüyorum Lütfen su kaçağı kâbusunuz olmasın.

Teknoloji kullanılmadan bina dışındaki yağmur suyu bina içerisine Sızıyor mu bilmek imkânsız denecek kadar zor bir durumdur.

Emekleriniz tahrip olmasın. Teknoloji çağında ilkel yöntemlerden uzak durun. Unutmayın bir telefon kadar yakınız.


Call Now ButtonHemen ARA!