Su Jeti İle Tıkanıklık Açma ve Temizleme

Gündelik hayatta su jeti pek de kulağımıza aşina bir kelime değildir. Yüksek basınçla su kullanılarak çalışan su jeti isimli makine ağzında ters nozul bulunan yüzlerce metre mesafe tıkanıklık açabilecek muazzam bir kuvvete sahip teknolojik bir tesisatın adıdır.

Bu yüzlerce metre uzantıya sahip hortumun ağzındaki nozul yüksek basınçta suyu ters istikamette vererek herhangi bir Pimaş ya da benzeri pis su gideri hattına zarar vermeden tıkanıklıkları açarak ilerleyebilmektedir.

Peki bu teknolojinin bize getirisi nedir? Tarihin her döneminde pis su gideri insanların ihtiyaçlarının karşılanmasında çok önemli bir rol oynamıştır. Su jeti sayesinde yüksek meblağlarda para harcanmadan ve zaman ve kirlilik minimize edilerek kısa ve kolay yoldan çözüme ulaşmamızı sağlar.

Su jeti nerelerde ihtiyacımızı gidermek adına kullanılabilir?

Yağmur suyu giderlerinin tıkanmasında tıkanıklık açma noktasında ihtiyacımızı karşılamaktadır.

Tıkanmış mutfak ya da banyo giderlerinin veya çok daha kötüsü olan tuvalet tıkanmalarının kısa ve kesin çözümünde bir numaradır.

Çok daha büyük düşünmek gerekirse sadece hane ya da bina içerisinde değil sokaklar arası bağlantı sağlayan büyük logar tıkanmalarında da su jetinin başarısı çok büyüktür.

Takdir edersiniz ki hiçbir şey tam anlamıyla mükemmel değildir. Yani demek istediğim su jeti bütün tesisat tıkanıklıklarını açabilecektir gibi bir iddia söz konusu değildir.

Bazen öyle durumlarla karşılaşılır ki su jeti dahi kar etmeyebilir. Böyle durumlar için başarısızlığa Meydan vermemek adına elimizde farklı Ebat ve ölçeklerde kılavuzlar mevcuttur.

Bu kılavuzlarla da ekipmanlarımızı destekleyerek üstesinden gelemeyeceğimiz tıkanıklık yok demekten gurur duyuyoruz.

Bu konuda en iyi biziz.

Profesyonel çözüm isteyen herkes için buradayız. Bir telefonunuz yeterlidir.

Call Now ButtonHemen ARA!