Vidanjör Ankara

Vidanjör ile Evinizde, iş yerinizde, hobi bahçenizde, çiftlik evinizde ya da köy evinizde herhangi bir logar tıkanıklığı ya da lağım taşması konusunda sizi rahata kavuşturabilecek tek şey vidanjör ismi verilen dev vakum ve tahliye makinesidir.

Peki nedir bu vidanjör?

Saatte 12 ton katı atıklar dahil ve hatta çamur karışımları dahil pis su atıklarının tamamını çekip kendi haznesinde depolayabilir.

Peki nerelerde kullanılır?

Patlayan ya da tıkanan Logar giderlerinde pisliğin tahliye edilmesinde kullanılabilir.

Evde siz yokken tıkanan lavabonuzdan taşıp evinizin eşyalarını yüzdürecek kadar çoğalan pis suyun dışarı tahliye edilmesinde de kullanılabilir.

Bunlardan bambaşka bir dal olan havuz işletmeciliğini düşünelim. Havuzda bulunan suyun tahliye edilmesinde çok rahat bir şekilde kullanılabilir.

Bunlardan ziyade yemek sektöründe de vidanjör kullanılabilmektedir. Her şeyden önce şunu Dipnot olarak düşmek isterim ki hiçbir şart altında necasette kullanılan makinelerin yemek sektöründe kullanılması söz konusu değildir. Şu anda örnek vereceğim konuda tamamen farklı makineler kullanılmaktadır diyerek yemek sektöründeki kullanım alanına kısa bir örnek verelim. Diyelim ki catering firmanız var ve birçok işverenin işçilerine yemek hizmeti sağlıyorsunuz. Bir süre sonra kullandığınız yağ tankınız ya da diğer bir değişle deponuz temizlenme ihtiyacı hissedecektir. Bu hem verdiğimiz hizmetin temizliği ve hem çalışanlarımızın hem de müşterilerinizin sağlığı için çok önemlidir. İşte bu tank temizliği için makineleri değiştirmek kaydıyla tekrar hizmet verebilmekteyiz.

Temiz bir hayat için bizi aramayı unutmayın.

Call Now ButtonHemen ARA!